سلام خدمت مخاطبين سایت تکاوران سایبری در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

  اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

  و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

  با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

  چند هفته قبل بود که تصاویر جاسوسی از محصول مجهول الهویه جدید زامیاد در رسانه ها منتشر شد و پس از مدتی مشخص شد که زامیاد به عنوان تولید کننده قدیمی خودروهایی مانند نیسان زامیاد و محصولات ایویکو حالا به سراغ لندفورت چین رفته تا بلکه خود را با سایر همکارانش در سطح بازار هماهنگ کند. اما حالا بازهم تصاویر تازه ای از یک کراس اوور پوشیده شده در فضای مجازی منتشر شده که مشخص نیست توسط کدام خودروساز ارائه خواهد شد.

  با توجه به ویدیو کوتاه 7 ثانیه ای منتشر شده می توان با جدیت گفت که با یک کراس اوور نسبتا جمع و جور مواجه هستیم. خودرویی که با احتمال زیادی محصولی از خودروسازان چینی است و ابعادی نزدیک به چانگان cs35 یا هاوال h2 دارد. همین مسئله این شائبه را مطرح می کند که شاید سایپا در حال تست و بررسی نسل تازه چانگان cs35 برای عرضه در بازار ایران است، اما با توجه به سوابق سایپا برای تولید محصولات قدیمی و تاریخ گذشته، این مورد کمی بعید به نظر می رسد. به خصوص که تصاویر منتشر شده نیز انطباق کاملی با محصول جدید چانگان ندارد.

  نسل جدید چانگان CS35

  نسل جدید چانگان CS35

  نسل جدید چانگان CS35

  نسل جدید چانگان CS35

  از سوی دیگر بهمن موتور با هاوال h2، کرمان موتور با جک s3، مدیران خودرو با MVM X22 و ایران خودرو با هایما S5، در این سگمنت حضوری فعال دارند. به نظر نمی رسد که کارمانیا نیز برنامه ای برای عرضه یک خودرو کوچکتر از BYD S6 داشته باشد. به خصوص که این روزها عرضه BYD S7 حالا به صورت جدی توسط این خودروساز دنبال می شود.

  بنابراین تشخیص اینکه این خودرو تازه متعلق به کدام خودروساز است چندان آسان به نظر نمی رسد، هرچند با توجه به فرم جلوپنجره و نوار افقی کرومی رنگی که از اطراف نشان خودرو به سمت چراغ ها ادامه یافته، شباهت هایی با محصولات اخیر چری نظیر آریزو 5 و آریزو 5 یا چری تیگو 7 در ظاهر خودرو دیده می شود که البته بازهم نمی تواند نشان قطعی ای برای تشخیص برند این خودرو باشد.

  از این رو باید منتظر ماند و دید که در آینده اطلاعات بیشتری از این خودرو منتشر خواهد شد یا بازهم با عرضه یک خودرو ناشناخته توسط خودروسازی گمنام طرف هستیم.


  شما مخاطبين عزيز سايت تکاوران سایبری از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

  وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

  سایت تکاوران سایبری

ارسال دیدگاه