سلام خدمت مخاطبين سایت تکاوران سایبری در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

  اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

  و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

  با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

  مشکلی در یکی از واچ فیس های اپل واچ سری 4 صدای اعتراض برخی کاربران را در آورده است.

  کاربرانی در استرالیا خبر از مشکلاتی در تغییر به ساعت تابستانی داده اند و در نهایت اپل واچ آنها به بوت لوپ دچار شده و به عبارتی از کار افتاده است. به نظر می رسد این مشکل با یکی از فیس های ماژولار مرتبط با فعالیت های کاربر (Activity) در اپل واچ سری 4 مرتبط باشد. ظاهراً این فیس قادر به نمایش نمودار روز فعلی با یک ساعت اختلاف نیست. این موضوع موجب می شود ساعت هنگ کند و ریبوت می شود.

  بر اساس گزارش 9to5Mac زمانی که فیس مرتبط با Activity در حال نمایش باشد ساعت ریبوت می شود و چرخه بوت به طور مداوم تکرارا می شود. به این ترتیب واچ او اس بالا نمی آید. این مشکل از آن جایی ناشی می شود که هر بار که ساعت روشن می شود تلاش می کند فیس اینفوگراف مربوط به فعالیت های ورزشی را اجرا کند.

  مشکل اپل واچ

  برخی از افراد موفق شده اند این مشکل را از طریق حذف واچ فیس از طریق اپلیکیشن iPhone companion حل کنند. در صورتی که فیس عوض نشود ساعت آن قدر چرخه بوت را ادامه می دهد تا در نهایت باتری ساعت تمام شود.

  انتظار می رود با پایان امروز و پایان اولین روز از عوض شدن ساعت تابستانی استرالیا این مشکل خود به خود حل شود و اپل واچ های سری 4 از مشکل بوت لوپ رها شوند. اپل هنوز به این موضوع پاسخی نداده است با این حال انتظار می رود در آینده نزدیک با یک به روز رسانی نرم افزاری این مشکل حل شود.

  اخیراً اپل همچنین از نسخه نایکی پلاس سری 4 اپل واچ رونمایی کرده بود که البته تنها در تعداد محدودی عرضه می شود.

  تماشا کنید: بررسی قابلیت تشخیص افتادن اپل واچ سری 4

   


  شما مخاطبين عزيز سايت تکاوران سایبری از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

  وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

  سایت تکاوران سایبری

ارسال دیدگاه