سلام خدمت مخاطبين سایت تکاوران سایبری در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

  اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

  و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

  با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

  هواوی به تازگی اعلام نموده که قصد دارد هر دو ماه یکبار برای برخی از موبایل‌های هوشمندش آپدیت‌هایی ارسال کند. این به روز رسانی‌ها قرار است تنها شامل آپدیت‌های امنیتی نشود و قابلیت‌های جدید، رفع مشکل و تنظیمات کلی را نیز برای این گوشی‌ها به ارمغان آورد.

  هواوی

  به نظر می‌رسد که این شرکت چینی قصد دارد که اشباهات گذشته را جبران کند چرا که پیش از این گزارش شده بود کاربران از به روز‌رسانی‌های اخیر این کمپانی برای موبایل‌هایش رضایت ندارند.

  حال شرکت یاد شده قصد دارد هر دو ماه یکبار با ارسال به روز رسانی نرم افزاری برای گوشی‌های زیر رضایت کابران را جلب نماید. این تلفن‌های هوشمند عبارتند از : هواوی P10، هواوی P20 پرو، P20، میت 9، میت 10، میت 10 پرو، هواوی نوا e3، نوا 2 لایت و نوا 2i.

  هواوی

  تمامی این اطلاعات توسط مدیر گروه هواوی استرالیا فاش شده و وی حتی اعلام نموده که تا چند روز دیگر اولین آپدیت‌ برای موبایل‌های اشاره شده ارسال خواهد شد و این به روزرسانی‌ها تنها به مسائل امنیتی مربوط نبوده و قرار است ویژگی تشخیص چهره نیز به برخی از این گوشی‌ها اضافه شود.

  البته هواوی تنها شرکتی نیست که ارسال آپدیت‌های امنیتی خود را طی چند روز گذشته اعلام نموده است. وان پلاس نیز اخیراً از برنامه‌ی تعمیر نرم افزارش رونمایی کرده و قصد دارد تا دو سال به طور مرتب آپدیت‌هایی برای موبایل‌هایش بفرستد. علاوه بر آن، به روزرسانی‌های امنیتی وان پلاس تا سه سال پس از تولیدش نیز ادامه خواهد داشت.

  هواوی

  با اینکه وعده‌های این دو شرکت خبر مطلوبی است و کاربران را به آینده‌ای روشن امیدوار می‌کند اما باید دید که کدامیک از این دو کمپانی به وعده‌ی خود جامعه عمل خواهند پوشانید و به طور مرتب آپدیت‌هایی برای موبایل‌هایشان ارسال خواهند کرد.

   

  تماشا کنید: مقایسه سرعت هواوی پی 20 پرو با آیفون 10


  شما مخاطبين عزيز سايت تکاوران سایبری از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

  وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

  سایت تکاوران سایبری

ارسال دیدگاه