«سانا کارت» بیمه تعاون رونمایی شد – پایگاه خبری خرد و کلان

»<<─##●|●|●##>>─«جدید ترین اخبار را از سایت مجله تکاور سایبری دنبال کنید و این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید امیدوارم از مطالب این سایت لذت برده باشید»───##●|●|●##───«

۲۱-خرداد-۱۳۹۸
بیمه

شما می توانید این مطلب را در 1 دقیقه و 47 ثانیه بخوانید.
چاپچاپ مطلب

شرکت بیمه تعاون از طرح جدید خود با عنوان «سانا» به منظور تسهیل در فرایند فروش بیمه نامه های حوادث انفرادی و آتش سوزی رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون در مراسم رونمایی از این طرح با بیان این که عدم استقبال مردم از بیمه نامه های آتش سوزی و حوادث انفرادی به دلیل مشکل بودن خرید آنهاست، اظهار کرد: خوشبختانه با ورود اینشورتک ها، خرید بیمه نامه برای مردم آسان تر شده و طرح «سانا» نیز یکی از ابداعات بیمه تعاون به همین منظور است.

به گفته او، «سانا کارت تعاون» کارتی است با مشخصات واحد که از طریق شرکت در اختیار نمایندگان قرار می گیرد و نمایندگان فروش می توانند با واگذاری آن به مشتریان، در کمتر از دو دقیقه، یک بیمه نامه را فعال کنند. پشتیبانی و فعال سازی بیمه نامه های مبتنی بر سانا کارت تعاون به صورت ۲۴ ساعته و از طریق شماره تماس ۴۱۴۲۳-۰۲۱ است.

مظلومی همچنین اعلام کرد که این شرکت به منظور تحول در فروش بیمه نامه های اتومبیل نیز با یکی از اینشورتک ها وارد مذاکره شده است.

وی در ادامه با بیان این که بیمه تعاون در آینده نزدیک افزایش سرمایه به ۱۵۰ میلیارد تومان را ثبت خواهد کرد، گفت: استراتژی شرکت بر اساس تبادل نظر با نمایندگان و شبکه فروش تدوین شده و از نظرات آنها در امور جاری شرکت استفاده خواهد شد.

وی همچنین با بیان این که شرکت تحت مدیریتش به موضوع انتخاب ریسک و توزیع آن به طور جدی اهمیت می دهد، گفت: این روش باعث شد در سیل اخیر، خسارت قابل توجهی به شرکت گزارش نشود، اما با وجود این خسارات اعلامی نیز در اسرع وقت رسیدگی و پرداخت شد.

*
کد خبر: 10525


»<<─##●|●|●##>>─«جدید ترین اخبار را از سایت مجله تکاور سایبری دنبال کنید و این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید امیدوارم از مطالب این سایت لذت برده باشید»───##●|●|●##───«

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *